Валеологія з методикою викладання - Конспект лекцій (Г. І. Мардар)

Наш організм здатний до самовідновлення

Відомо, що слизова оболонка шлунка оновлюється за 7-10 днів, кров – за 3-4 місяці. Тобто наше тіло – це ріка, а думки – русло цієї ріки. Спрямуйте русло в потрібному напрямку – до здоров’я і до молодості, навіюйте собі віру в таку можливість, проявіть вашу волю. Так, і волю, і віру в себе  і у свої сили можна тренувати. Через те, що ми живемо як квартиранти у своєму тілі, зневажливо ставимося до себе і до свого тіла, ми отримуємо помсту природи за порушення її законів.

Природа сама нам підказує, як спираючись на своє бажання, видужати, своє вміння, почуття й думки спрямовувати в потрібне русло, вийти на дорогу до здоров’я й молодості.

Ми вчимося за допомогою своєї волі викликати почуття тепла, легкого поколювання, холоду. Ці відчуття “як третя рука” подумки погладить хворий орган. Уже через кілька днів просинаються «ремонтні бригади» організму, починається “капремонт”. З цього моменту здається, що хвороба загострилася. Але це короткочасно.

На якомусь етапі наступає  віра у видужання й почуття тихої радості. Займатися по книжці треба приблизно 40 днів. Люди відмічають в анкетах зміни свого стану. За короткий строк занять за системою ЛОРА вдається позбавитися багатьох захворювань. 

Самостійно по книжці не слід займатися людям:

– з важкими психічними захворюваннями;

– з важкими онкохворобами;

– з перенесеними інфарктами міокарда та інсультами;

– гіпертонічною хворобою  (АТ 180-200/ 90-100 мм рт ст.);

з вадами  серця;

під час вагітності. У цих випадках необхідний індивідуальний підхід.